OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 września 2021

1. Dziś w Gietrzwałdzie odbywają się uroczystości z okazji 144 rocznicy objawień Matki Bożej. Objawienia w Gietrzwałdzie to jedyne objawienia Maryi w Polsce, zatwierdzone przez Kościół. Łączymy się w modlitwie z pielgrzymami z naszej Parafii.

1. W środę, 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej.

1. W czwartek , 9 września o godz.18.30 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców klas III z naszej parafii.

1. Zapraszamy osoby obdarzone dobrym słuchem i dobrym głosem do Chóru parafialnego. Próby we wtorki o godz.18.30.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na październik, listopad i grudzień 2021 roku. Przyjmujemy także na wypominki za zmarłych na miesiąc listopad.

1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy numer ” Martyrii”

1. Ełckie Centrum Kultury zaprasza dzisiaj na godz. 17.00 do amfiteatru na finałowy koncert Gospel. W repertuarze pieśni chrześcijańskie.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na tacę. Bóg zapłać za ofiary indywidualne. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont organów.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Ryszarda Kubrak. Polecajmy Go i bliskich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli., Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Siewnej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych, zapewniając Ich o naszej modlitwie.