OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 listopada 2021

1. Dziś o godz.19.00  Wieczór Zaduszkowy w wykonaniu Chóru Kontrapunkt pod dyrekcją  Rafała Sulimy oraz zespołu Cantabile pod dyrekcją Joanny Orzeł-Filipkowskiej. Z przyjemnością zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór pełen zadumy i refleksji z piękną muzyką w tle.

1. W tym tygodniu w liturgii:

–  we wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,

– w czwartek 11 listopada 103. rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz.12.00.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałki , po wieczornej Mszy Świętej.

1. Z racji 11 listopada, spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy 2 odbędzie się w środę 10 listopada po wieczornej Mszy Świętej.

1. Wypominki miesięczne w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz.17.20. Przez cały listopad będzie odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach. W dni powszednie o godz.6.30, w niedzielę o godz.7.00.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętach na styczeń i luty 2022 roku.

1. W przedsionku kościoła można nabyć świece wigilijne w cenie 15 zł. Środki ze sprzedaży przeznaczone są na ” Wigilijne dzieło pomocy dzieciom „.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont organów.

1. Z naszej rodziny parafialnej pan Bóg powołał do wieczności + Stanisławę Korowczyk, + Gertrudę Frydrycy. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.