OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela – 21 listopada 2021

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku kościelnego.
  2. Jutro Wspomnienie Świętej Cecylii, w tym dniu modlimy się za organistów, dyrygentów oraz członków chórów i scholii parafialnych. Msza Święta w int. naszego Chóru Parafialnego i scholii parafialnych o godz.18.00.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Wypominki miesięczne w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.20. Przez cały listopad w dni powszednie o 6.30 w niedzielę o godz. 7.00 jest odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach.
  5. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna w Kościele nowy rok liturgiczny.
  6. Msze Święte roratnie przez cały Adwent w dni powszednie o godz. 6.30. Już dziś prosimy wszystkie dzieci, o przygotowanie lampionów, z którymi będą przychodziły na Roraty.
  7. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętach na styczeń i luty 2022 roku.
  8. W przedsionku kościoła można nabyć świece wigilijne w cenie 15 zł. Środki ze sprzedaży przeznaczone są na „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.
  9. Ofiarą możemy dziś wesprzeć służby broniące naszej wschodniej granicy – skarbonki są wystawione pod chórem. Prosimy o modlitwę za naszą Ojczyznę. W naszym kościele będziemy się modlili nowenną do św. Andrzeja Boboli od poniedziałku 22 listopada do wtorku 30 listopada po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  10. W tym tygodniu odbędą się spotkania grup synodalnych. We wtorek o 18.30 spotkanie grupy s. Goretti, w środę o 19.00 grupy ks. Rafała, a w czwartek o 19.00 grupy ks. Proboszcza i ks. Jana. Spotkania odbywają się w salkach parafialnych. Chętnych zapraszamy do uczestnictwa.
  11. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne na remont organów.
  12. Z naszej rodziny parafialnej pan Bóg powołał do wieczności + Piotra Soczewkę, + Jerzego Żylińskiego i + Danutę Olszewską … Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.