OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 30 stycznia 2022 r.

1. W środę , 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. To także dzień modlitwy za siostry zakonne i za zakonników. W naszej Parafii pracują Kapłani zakonni i Siostry zakonne. Dziękujemy za modlitwy w naszej intencji. Taca z 2 lutego będzie przeznaczona na pomoc dla Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

1. W czwartek , 3 lutego, wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorób gardła. Modlitwy o zdrowie przez wstawiennictwo Świętego Błażeja, połączone z obrzędem błogosławienia świecami po każdej Mszy Świętej.

1. W sobotę, wspomnienie Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu błogosławieństwo chleba i wody ku czci Świętej Agaty.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca.  Odwiedziny chorych w piątek  od godz. 8.00.  Dzieci w pierwszy piątek zapraszamy na godzinę 18.00. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz.11.15.

1. Informujemy, że w naszym kościele, przed świętami Bożego Narodzenia, trzy razy zostały wybite szyby i uszkodzone witraże. Sprawca został wykryty i zatrzymany. Obecnie znajduje się w areszcie i czeka na rozprawę sądową. Informację przekazujemy dopiero teraz ze względu na dobro śledztwa i nakazu prokuratora.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę i ofiary indywidualne.

1. Znaszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Przemysława Soczewka, + Andrzeja Klimowicza. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.