OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA ZWYKŁA 6 lutego 2022 r.

1. W Piątek, 11 lutego, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia przypada XXX Światowy Dzień Chorego. Po Mszy Świętej o godz.12.00. udzielimy Sakramentu Namaszczenia osobom w podeszłym wieku, chorym oraz wszystkim chętnym. Prosimy rodziny, najbliższych oraz sąsiadów o pomoc, aby chętne osoby starsze mogły przybyć do kościoła.

1. czwartek, 10 lutego, dzień imienin ks. Jacka Krzewickiego CRL. Msza Święta w intencji solenizanta o godz.18.00.

1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy numer miesięcznika ” Martyria”

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

1. naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Józefa Rutkowskiego, + Łucję Andruszkiewicz, + Krzysztofa Sarosiek, + Annę Lisiewicz.Polecajmy Ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.