OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022 r.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa, w imieniu Wspólnoty Zakonnej Kanoników Regularnych Laterańskich pracującej przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowych i radosnych świąt. Niech radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa przeniknie serca dzieci, młodzieży, rodziców, ludzi samotnych, starszych  i chorych. Słowa wdzięczności i najlepsze życzenia składamy pod adresem Przyjaciół i Dobrodziejów naszej Parafii i naszego Zakonu. Najlepsze życzenia składamy Gościom odwiedzającym w te święta naszą Parafię i nasze miasto.  Modlimy się za wszystkich, którzy przeżywają ból odejścia najbliższych sobie osób i za osoby które zginęły na wojnie w Ukrainie.  Składamy również serdeczne podziękowania za życzenia świąteczne przesłane na adres naszej Parafii i naszego Zakonu.

1. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych jak w Niedzielę.
  2. W następną Niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz.15.00.
  3. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy zaangażowali się w liturgię Wielkiego Tygodnia i wystrój świąteczny kościoła.
  4. Ze względu na Oktawę Wielkanocy, uroczystość Patrona Polski św. Wojciecha z dnia 23 kwietnia, zostaje przeniesiona na wtorek 26 kwietnia.
  5. W dniu 22 kwietnia o godz. 21.00 rozpocznie się w parafii św. Rafała Kalinowskiego kolejna Modlitwa ” Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”. Zakończenie Mszą św. o godz. 24.00.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby naszej parafii.
  7. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli: + Józef Popowski. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłego świętowania Zmartwychwstania Pańskiego, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień.  Pozdrawiamy  chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.