OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA – 16 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Dziś Dzień Papieski. . Po każdej Mszy świętej można złożyć ofiary do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik św. Jana Pawła II.

1. Przez cały październik odmawiamy różaniec w naszym kościele codziennie o godz.17.30.

1. Rekolekcje dla Żywego Różańca odbędą się od jutra w poniedziałek do środy włącznie o godz.12.00. W środę na zakończenie rekolekcji można będzie złożyć ofiarę jako podziękowanie rekolekcjoniście.

1. Za szczególne zaangażowanie w życie parafii i diecezji pamiątkowe medale z okazji 30 lecia istnienia naszej Diecezji otrzymali także nasi parafianie: Siostra Savia, Pani Bożena Bałkowska, Pani Marta Rózio, Pan Stanisław Steckiewicz i Pan Zdzisław Birycki. Serdecznie gratulujemy.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowanie we wtorek 18 października po wieczornej Mszy świętej.

1. W sobotę, 22 października – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, Patrona Miasta Ełku.

1. Za tydzień w niedzielę, 23 października – Niedziela Misyjna, 96. Światowy Dzień Misyjny. Taca będzie przeznaczona na papieskie Dzieła Misyjne.

1. Najbliższa katecheza przedmałżeńska w naszej parafii odbędzie się w dniach od 21 do 23 października. Informacje na plakacie i stronie internetowej. Zapisy w kancelarii parafialnej i u ks. Macieja.

1. W kancelarii przyjmujemy na wypominki miesięczne i Mszę świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

1. Intencje Mszalne na styczeń i luty  2023 roku, będziemy przyjmować w kancelarii  parafialnej od 3 listopada.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: + Wojciecha Chmielewskiego i + Marię Bieńk. Polecajmy Ich i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej i Świętego Jana Pawła II. Modlitwą otaczamy chorych, starszych i samotnych.