OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA   15 września 2024

1. W tym tygodniu w liturgii : w środę święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży; w sobotę święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

1. Osoby pragnące rozważać Pismo Święte, zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w poniedziałki po wieczornej Mszy Świętej do sali parafialnej.

1. Spotkanie Domowego Kościoła odbędzie się we wtorek 17 września o godz.19.00.

1. Parafialny Caritas informuje, że w dniu 18 września w godz.14.00-16.00 będzie wydawana żywotność osobom , które dostarczyły skierowania z MOPS-u.

1. Młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we czwartek 19 września o godz.19.00 w sali parafialnej.

1. W najbliższy czwartek o godz.18.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. w naszej parafii. Prosimy rodziców z zwrot wypełnionych deklaracji.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na listopad i grudzień 2024 roku. Przyjmujemy również na wypominki miesięczne i Mszę Świętą składkową. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy także za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy, zdrowia,  Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych, zapewniając ich o naszej modlitwie.  Wszystkich zawierzamy Najświętszemu Sercu Jezusowemu.