OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM-3 STYCZNIA 2021 ROKU

1. Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Biskupa Ełckiego, kolęda czyli błogosławieństwo osób, domów i mieszkań jest przeniesione na bardziej dogodny czas. O terminie kolędy będziemy informować naszych Drogich Parafian.

1. W środę, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego -Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie kadzidła i kredy. Taca będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.

1. Za tydzień – w niedzielę, 10 stycznia obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego i liturgiczne zakończenie okresu Bożego Narodzenia.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na marzec i kwiecień 2021 roku.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na remont organów w naszym kościele. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont organów.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Jana Anchim. Pomódlmy się za niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.