NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 12 KWIETNIA 2020

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa, w imieniu Wspólnoty zakonnej Kanoników Regularnych Laterańskich pracującej przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowych i radosnych świąt. Niech radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa przeniknie serca dzieci, młodzieży, rodziców, ludzi samotnych, starszych i chorych.

Niech wiara w zwycięstwo Chrystusa Zmartwychwstałego nad złem i śmiercią zastąpi w naszych sercach i umysłach strach i poczucie bezradności, które towarzyszą nam w tych dniach.
Niech Bóg da siłę tym, którzy w tych dniach pomagają innym, którzy modlą się za innych i wspierają innych choćby dobrym słowem i dowodem pamięci.

Naszą modlitwą otaczamy Tych, którzy w tych trudnych chwilach pomogli naszej Parafii duchowo i materialnie.

Modlimy się za tych, którzy nie mogą uczestniczyć w liturgii i którzy nie mogą się w te święte dni spotkać się ze swoją rodziną. Modlimy się za wszystkich chorych i zarażonych z powodu epidemii koronawirusa.

Modlimy się za wszystkich, którzy przeżywają ból odejścia najbliższych sobie osób. Składamy serdeczne podziękowania za życzenia świąteczne przesłane na adres naszego Domu Zakonnego i naszej Parafii.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Jutro drugi dzień Świat Wielkanocnych. Porządek Mszy Świętych 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00.
  2. W czasie Mszy Świętych i w pozostałym czasie w kościele może przebywać tylko 5 osób. Prosimy o pozostanie w domach w trosce o zdrowie, życie własne i innych. Prosimy o modlitwę o ustanie epidemii. Każdego dnia zachęcamy do komunii Duchowej ofiarowanej za zbawienie własne i zbawienie naszych braci i sióstr.
  3. Codziennie w naszym kościele o godzinie 15.00 jest odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej odprawiana jest Msza Święta w intencji ustania epidemii koronawirusa.
  4. W następną Niedzielę Uroczystość Bożego Miłosierdzia.
  5. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Mieczysława Kasztelana i + Barbarę Furman. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne na remont dachu.