OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24 MAJA 2020 UROCZYSTOŚC WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. We wtorek 26 maja Dzień Matki. Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Msza Święta w intencji naszych mam o godzinie 15:00.

1. Porządek Mszy Świętych w naszym kościele jest wywieszony w przedsionkach świątyni i na stronie internetowej parafiansj.pl

1. W czasie Mszy Świętych i w pozostałym czasie w naszym kościele może przebywać 96 osób. Prosimy o zachowywanie przepisów sanitarnych w trosce o zdrowie i życie.

1. Codziennie w naszym kościele o godzinie 15.00 jest odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej odprawiana jest Msza Święta w intencji ustania epidemii koronawirusa.

1. Nabożeństwo Majowe codziennie o godz. 17.30. W nabożeństwie może uczestniczyć 96 osób. Wszystkich pozostałych prosimy o odmawianie Litanii Loretańskiej w domu, indywidualnie albo z rodziną.

1. W tym tygodniu rozpoczynamy próby przed I Komunią Świętą. Dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 we wtorek 26 maja o godz. 16.30, dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w środę 27 maja o godz. 16.30.

1. Kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.45. Spotkanie odbędzie się
    w kościele.

1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Niedziela ta kończy Okres Wielkanocny. Przypominamy, że okres spowiedzi wielkanocnej trwa do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej – do 7 czerwca.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie Parafii i za ofiary indywidualne na budowę dachu naszego kościoła.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszła do wieczności + Zofia Kowalewska. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Dobrodziejom i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.