OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28 CZERWCA 2020 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj ostania niedziela miesiąca czerwca. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00.

 

  1. Jutro, 29 czerwca w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Imieniny ks. Proboszcza Piotra Walczaka CRL. Msza Święta w intencji Solenizanta o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Taca z uroczystości Świętych Piotra i Pawła jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z Komunią Świętą od godz. 8.00. W sobotę o godz. 11.15 nabożeństwo pierwszej soboty, o godz. 12.00 Msza Święta wynagradzająca za grzechy.

 

  1. Nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po wieczornej Mszy Świętej i w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Codziennie o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

 

  1. W lipcu i sierpniu, we wszystkie niedziele, zamiast Mszy Świętej o godz. 16.00, będzie odprawiana Msza Święta o godz. 20.00.

 

  1. W przedsionku kościoła po każdej Mszy Świętej jest do nabycia najnowsza książka autorstwa ks. Łukasza Bugały CRL pt. „Wyłowione z głębin” Rozważania o życiu i Kościele. Cena książki wynosi 25 zł. Zachęcamy do zakupu i lektury.

 

  1. Informujemy, że od 1 lipca będziemy przyjmować intencje Mszy Świętych na miesiąc wrzesień i miesiąc październik 2020 roku.

 

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Parafii i za ofiary indywidualne na budowę dachu naszego kościoła.

 

  1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Brunona Tymińskiego, + Hannę Nowicką i + Natalię Lech. W minioną niedzielę zmarła mama Siostry Taidy + Halina Pęczak. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Dobrodziejom i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.  Dzieciom i młodzieży życzymy zdrowych i radosnych wakacji. Przebywającym na urlopach życzymy zdrowia i bezpiecznego wypoczynku.

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221