OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 9 SIERPNIA 2020 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj o 16.00 zapraszamy wszystkich Zelatorów Żywego Różańca na spotkanie w sali parafialnej.

1. W tym tygodniu w liturgii:

w poniedziałek : Święto Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika,

we wtorek : Wspomnienie Świętej Klary,

w piątek: Wspomnienie Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika,

w sobotę: Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zielnej. W tym dniu wypada 100 r. Cudu nad Wisłą i obchodzony jest Dzień Wojska Polskiego.

1. W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny :

– Porządek Mszy Świętych o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00,

– Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz.10.00,

– Po każdej Mszy Świętej będą pobłogosławione zioła i kwiaty,

– O godz.19.00 zapraszamy na koncert ku czci Najświętszej Maryi Panny. Wykonawcami koncertu będą : Małgorzata Trojanowska – sopran, Rafał Sulima – organy. Na początku lipca, w naszym kościele wymienieni artyści   nagrali materiał na płytę CD. Utwory z tej płyty i inne zostaną wykonane podczas koncertu. Koncert uświetni i  poprowadzi znany polski śpiewak operowy, redaktor radiowy Pan  Kazimierz Kowalski. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyty „GŁOS DUSZY”. Koncert będzie transmitowany na żywo w Radiu Białystok.

1. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości naszego Narodu. Wszystkich prosimy o modlitwę za zniewolonych nałogiem alkoholowym.

1. W sierpniu Kancelaria Parafialna będzie czynna we wtorki od 8.00 do 9.30 i w piątki od 16.00 do 17.30.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na budowę dachu naszego kościoła. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie Parafii i za ofiary indywidualne na budowę nowego dachu naszej świątyni.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Janinę Wyłuda. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Dobrodziejom i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny  Wniebowziętej.