OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II  NIEDZIELA WIELKANOCNA UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11 KWIETNIA 2021

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus powiedział Świętej Siostry Faustyny: Pragnę aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W tym dniu otwarte są wnętrzności miłosierdzia mojego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; dusza, która przystąpi do spowiedzi i komunii św. dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.

Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Godzina Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godzinie 15.00.

1. Od najbliższego wtorku rozpoczną się próby przed I Komunią Świętą. Próby będą się odbywały we wtorki i czwartki o godzinie 16.30 w kościele.

1. W przyszła niedzielę 18 kwietnia 2021 r. rozpocznie się XII Tydzień Biblijny. Niedziela Biblijna od 2017 r. jest Dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego.

1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy miesięcznik

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na remont organów.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej odszedł do wieczności + Tadeusz Grabowski. Polećmy zmarłego Tadeusza i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …

Naszych Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask. Niech Boże Miłosierdzie napełni Wasze serca i serca Waszych bliskich.