OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28 LUTEGO 2021

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu „Ad Gentes”. Naszymi modlitwami i ofiarami wspieramy Misje i Misjonarzy.

1. Dziś po wieczornej Mszy Świętej o godz. 19.00 Wieczór Uwielbienia. Będziemy chcieli uwielbiać Boga za Jego Miłosierdzie i przepraszać za nasze grzechy.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Parafii w czasie Wielkiego Postu:

– dla kandydatów  do bierzmowania i dla młodzieży  w czwartek o godz. 18.45,

– dla dzieci w piątek o godz. 16.30,

– dla dorosłych w piątek o 17.30.

1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00. Msza Święta dla dzieci w pierwszy piątek o godz. 16.30. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 11.15.
  3. Od wtorku 2 marca będziemy przyjmować intencje Mszy Świętych na maj i czerwiec 2021 roku.
  4. Parafialny Zespół Caritas informuje, iż we wtorek 2 marca w godz. od 14.00 do 16.00 będzie wydawana żywność osobom, które dostarczyły skierowania z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
  5. W czwartek, 4 marca Święto Świętego Kazimierza Królewicza. Msza Święta za + Ks. Kazimierza Rompalskiego CRL o godz. 18.00.
  6. Konferencja dla Rodziców i Chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w sobotę, 6 marca o godz. 17.00 w sali parafialnej.
  7. W dniach: 19, 20 i 21 marca odbędzie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę uczestników w Kancelarii Parafialnej.
  8. W Biuletynie Parafialnym i na stronie internetowej Parafii zamieszczone są szczegółowe informacje na temat konkursu związanego z napisaniem modlitwy i namalowaniem wizerunku Św. Józefa. Konkurs trwa tylko do 19 marca.
  9. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy za ofiary indywidualne na remont organów.
  10. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności + Kazimierza Kalabińskiego, + Pawła Jabłońskiego, + Scholastykę Zawadzką, + Irenę Maksimowicz, + Danutę Zumbrzycką, + Dorotę Dobrzycką, + Irenę Romanowską i + Józefa Koszczuka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki  Matki Najświętszej.