OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III  NIEDZIELA WIELKANOCNA- NIEDZIELA BIBLIJNA 18 KWIETNIA 2021

1. Dziś Niedziela Biblijna. Kościół wzywa nas do czytania Pisma Świętego.

1. Od dzisiejszej niedzieli do Uroczystości Najświętszego Serca Jezusowego dzieli nas 54 dni: 54 dni trwa Nowenna Pompejańska. Wiele osób przed Uroczystością Najświętszego Serca Jezusowego podejmuje trud modlitwy Nowenną Pompejańską.

1. W następną niedzielę o godzinie 8.30 Msza Święta w intencji wszystkich, którzy 25 marca podjęli dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Przypominamy, że trwają próby przed I Komunią Świętą. Próby odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16.30 w kościele.

1. Spotkanie dla bierzmowanych w czwartek, 22 kwietnia o godz. 18.45
    w kaplicy nad salkami.

1. W piątek 23 kwietnia Uroczystość Świętego Wojciecha, głównego Patrona Polski i naszej Diecezji. Uroczystości ku czci Świętego Wojciecha rozpoczną się o godz. 17.30 nabożeństwem Nieszporów
    w Katedrze Świętego Wojciecha w Ełku. Uroczystości Świętego Wojciecha połączone są z imieninami Księdza Biskupa Jerzego Mazura.

1. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza: Dzień Modlitw o powołania kapłańskie.

1. W następną niedzielę – z racji ostatniej niedzieli miesiąca – zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.00.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na remont organów.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności + Wacław Szparło,
    + Janina Rebkowiec i + Romuald Harasim. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek …

Naszych Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.