OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- 7 MARCA 2021

1. Jutro 8 marca – Dzień Kobiet. Wszystkim naszym Paniom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Przy okazji tego święta dziękujemy za dobro, którego doświadczamy przez wszystkie dni roku.
  1. We wtorek, 9 marca imieniny obchodzi Siostra Sawia. Msza Święta w intencji Siostry Solenizantki o godz.18.00.
  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Parafii w czasie Wielkiego Postu:

– dla kandydatów  do bierzmowania i dla młodzieży  w czwartek o godz. 18.45,

– dla dzieci w piątek o godz. 16.30,

– dla dorosłych w piątek o 17.30.

1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale.
  2. W Kancelarii Parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na maj i czerwiec.
  3. W dniach: 19, 20 i 21 marca odbędzie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę uczestników w Kancelarii Parafialnej.
  4. Od 21 do 24 marca będziemy przeżywali w naszej Parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Grzegorz Cyganik CRL, z Rzymu. Już teraz prosimy o zaplanowanie czasu na rekolekcje i na spowiedź wielkanocną.
  5. Na stronie internetowej Parafii zamieszczone są szczegółowe informacje na temat konkursu związanego z napisaniem modlitwy i namalowaniem wizerunku Św. Józefa. Konkurs trwa tylko do 19 marca.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont organów.
  7. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności + Rafała Świerzyńskiego, + Janinę Piotrowicz, + Józefę Oleszkiewicz, + Celinę Sienkiewicz + Paulinę Oszmian i + Mirosława Wielgat. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom  życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki  Matki Najświętszej.