OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 STYCZNIA 2021 R.

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka w 2020 r. Dzisiaj także przeżywamy dzień modlitwy i solidarności z mieszkańcami Chorwacji.

1. Zapraszamy na nabożeństwa w tygodniu:

– w środę o godzinie 18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

– w piątek o godzinie 17.30 Droga Krzyżowa.

1. Kolęda czyli błogosławieństwo osób, domów i mieszkań jest przeniesione na bardziej bezpieczny i bardziej dogodny czas.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, w czwartek, 28 stycznia o godz.18.30 w kościele.

1. 21 lutego nasza Parafia będzie przeżywać Wizytację Kanoniczną, którą przeprowadzi Ksiądz Biskup Adrian Galbas SAC.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę na ogrzewanie naszego kościoła. Dziękujemy za ofiary indywidualne na remont organów. Za tydzień w naszym kościele będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Prosimy o pomoc dla dotkniętych skutkami trzęsienia ziemi.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Mariusza Pankratiew, + Romualda Galickiego, + Wandę Łukaszewicz i + Annę Raczkowską-Wójcik. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej.