OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA- 22 listopada 2020

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku kościelnego. Dziś także, we wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej, modlimy się w intencji Pana Organisty i Chóru Parafialnego.

1. Wypominki w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 17.15. Przez cały listopad codziennie, o różnych godzinach, jest odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach.

1. W piątek, 27 listopada Mszą Świętą o godz.18.00 rozpoczniemy kurs przedmałżeński dla narzeczonych, którzy przygotowują się do Sakramentu Małżeństwa. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę uczestników w Kancelarii Parafialnej.

1. Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna w Kościele nowy rok liturgiczny.

1. Msze Święte roratnie przez cały Adwent w dni powszednie o godz.6.30. Już dziś prosimy wszystkie dzieci, aby przygotowały lampiony, z którymi będą przychodziły na Roraty.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary indywidualne na remont organów w naszym kościele.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: + Helenę Buczel, + Marię Ginter, + Tomasza Koszko, + Romualda Dora, + Irenę Aneryk, + Bogdana Ochmana, + Sabinę Kolenda, + Urszulę Wesołowską,
    i + Małgorzatę Kleinschmidt. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.