OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  X  NIEDZIELA ZWYKŁA –  6 CZERWCA 2021

 

 

 

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy Świętej w Uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy Siostrom Benedyktynkom Misjonarkom, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Panu Organiście i Chórowi Parafialnemu, dziękujemy dzieciom sypiącym kwiatki.

 

  1. Przez całą Oktawę Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z procesją wokół kościoła. Przez całą Oktawę nabożeństwo będzie rozpoczynało się o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy Służbę Liturgiczną i Asystę Procesyjną. Zapraszamy na nabożeństwo i na procesję Eucharystyczną.

 

  1. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji błogosławieństwo wianków i ziół.

 

  1. W piątek, 11 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – doroczny odpust w naszej Parafii. Msze Święte o godz. 6.30, 12.00 i główna Msza Święta o godz.18.00. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna wokół kościoła oraz Akt Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Jezusowemu, za który można uzyskać odpust zupełny. Na uroczystą sumę zapraszamy wszystkich Parafian, Gości i Przyjaciół naszej Parafii i Domu Zakonnego. W Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego nie ma postu.

 

  1. W dniach 18, 19 i 20 czerwca odbędzie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę w Kancelarii Parafialnej.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę  i za ofiary indywidualne. Za tydzień druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont organów.

 

  1. Z naszej Rodziny Parafialnej odeszli do wieczności: + Regina Świrydowicz, + Romualda Topolska i + Czesław Litwinowicz. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Naszych Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Niech Najświętsze Serce Jezusa

będzie dla wszystkich nas źródłem życia i świętości.

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221