OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10 grudnia 2023 – II NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku włącznie. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Pawlukowskiego, który poprowadzi rekolekcje. Prosimy wszystkich o modlitwę w int. ks. Krzysztofa i rekolekcji. Taca we wtorek będzie wyrazem naszej wdzięczności za wygłoszone rekolekcje. Dzisiaj nauki na każdej Mszy Świętej a  w poniedziałek i wtorek o godz.6.30, 10.00, 12.00 i 18.00. Spowiedź podczas każdej Mszy świętej. Prosimy, aby spowiedzi nie odkładać na późniejszy czas.

1. Dziś Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie, po każdej Mszy Świętej można złożyć na ten cel ofiary do puszek.

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert w wykonaniu Chóru MEDICORO   z Białegostoku pod batutą prof. Bożenny Sawickiej. Usłyszymy Mszę Łacińską Stanisława Moniuszki na chór, solistów i organy.

1. Roraty, w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6.30. Dzieci zapraszamy  w poniedziałki, środy i piątki, a młodzież we wtorki i czwartki. Zachęcamy                                  do przychodzenia z lampionami.

1. W poniedziałek 11 grudnia o godz. 17.00 konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej. Będzie także możliwość spowiedzi i Komunii świętej dla rodziców. Po konferencji rozdanie książeczek.

1. W kancelarii lub zakrystii prosimy zgłaszać chorych, którzy chcą przystąpić do spowiedzi i Komunii świętej na Święta Bożego Narodzenia. Nie dotyczy to chorych których odwiedzamy w I piątki miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek 22 grudnia od godz.8.00.

1. W przedsionku kościoła są do nabycia świece wigilijne w cenie 20 zł oraz kalendarz parafialny na rok 2024 w cenie 15- tu zł.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

1. Z naszej rodziny parafialnej pan Bóg powołał do wieczności + Andrzeja Zawadzkiego,  + Wacława Marcińczyka, + Jadwigę Sakowską i + Władysława Bartlewskiego. Polecajmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek.

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na dobre przeżycie Adwentu. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych.