OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7 stycznia 2024 r. NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły. Zgodnie z tradycją kolędy będziemy śpiewać do 2 lutego, do Święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na marzec i kwiecień 2024 roku.

1. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczynamy w dni powszednie od godz.15.00, a w sobotę od godz.14.00. Plan wizyty duszpasterskiej udostępniony jest w przedsionkach kościoła i na stronie internetowej parafii. W czasie trwania kolędy, kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku  do piątku w godz. od 8.00 do 9.30. Podczas kolędy chodzą też ministranci, ofiary składane dla ministrantów będą przeznaczone na cele ministranckie.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne .

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności  + Mariannę Frąszczak, + Edwarda Małachowskiego i + Daniela Rybickiego. Powierzajmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.