OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia 2024 r.

  1. Dziś w naszym kościele o godz. 12.30 koncert kolęd w wykonaniu Mazurskiego Zespołu Pieśni i Tańca z Ełku. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

 

  1. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.

 

  1. We wtorek 16 stycznia o godz. 18.30 odbędzie się w kościele zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej.

 

  1. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczynamy w dni powszednie od godz.15.00, a w sobotę od godz.14.00. Plan wizyty duszpasterskiej udostępniony jest w przedsionkach kościoła i na stronie internetowej parafii. Na czas trwania kolędy, kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do piątku od 8.00 do 9.30. Podczas kolędy chodzą też ministranci, ofiary składane dla ministrantów będą przeznaczone na cele ministranckie.

 

  1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na marzec i kwiecień.

 

  1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy numer Martyrii.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne .

 

  1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Mirosława Gryziukowskiego, + Krzysztofa Dec, + Czesława Mulewskiego, + Kazimierza Bakun, oraz + Janinę Rutkowską. Polecajmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ….

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221