OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia 2024 r.

  1. Dziś Dzień Babci a jutro dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia i wiele potrzebnych łask na każdy dzień.

 

  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, za wspólna modlitwę i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy także za ofiary złożone w czasie kolędy. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy  w wyznaczonym terminie, a chciałby to uczynić, prosimy zgłosić się do zakrystii, kancelarii parafialnej, by ustalić indywidualny termin kolędy.

 

  1. Od poniedziałku wracają tradycyjne godziny urzędowania kancelarii parafialnej.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne.

 

  1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Czesława Wiśniewskiego, + Stanisławę Milewską, + Daniela Grajewskiego. Polecajmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

         Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Dzieciom i młodzieży na czas ferii zimowych życzymy dobrego odpoczynku. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221