OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ZWYKŁA 23 stycznia 2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka.

1. W tym tygodniu w liturgii :

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi, za wspólna modlitwę i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy także za ofiary złożone w czasie kolędy. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a chciałby to uczynić, prosimy o podejście po Mszy Świętej do zakrystii albo do kancelarii parafialnej i ustalić indywidualny termin kolędy.

1. Od poniedziałku powracają tradycyjne godziny urzędowania kancelarii parafialnej.

1. Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii Św. Jana Pawła II od 4 do 6 lutego. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

1. Informujemy, iż zakończył się remont techniczny naszych organów. Całkowity koszt remontu organów został wypłacony w wysokości 520 tyś zł, z czego wkład własny pokryty ze składek parafian to 78 tyś zł. Wszystko zostało opłacone wykonawcy remontu. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom z naszej parafii i wszystkim darczyńcom.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne .

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Tadeusza Korzuń, + Stefanię Iglewską, + Stanisława Borkowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Dzieciom i młodzieży na czas ferii zimowych życzymy dobrego odpoczynku. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.