OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2023r.

1. Dziś IV niedziela Adwentu i Wigilia Bożego Narodzenia. Msze Święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30. Po Mszy o godz.11.30 kościół będzie zamknięty do godz. 23.00

1. W wigilijny wieczór zasiądziemy do wieczerzy. Wieczerzę rozpocznijmy  od odczytania Ewangelii o Bożym Narodzeniu, wspólnej modlitwy, dzielenia się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń. Niech ten wieczór będzie czasem przebaczenia  i pojednania. Zachowajmy nasze polskie tradycje i niech nie zabraknie wspólnego śpiewania kolęd. Uroczysta pasterka o godz.24.00.

1. Jutro w poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia, a we wtorek, 26 grudnia drugi dzień świąt. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę.

1. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy od 27 grudnia 2023 r. Kolęda w dni powszednie od godz.15.00, a w sobotę od godz.14.00. Plan wizyty duszpasterskiej na pierwszy tydzień udostępniony jest w przedsionkach kościoła i na stronie internetowej parafii. Na czas trwania kolędy, kancelaria parafialna będzie czynna od wtorku do piątku od 8.00 do 9.30. Podczas kolędy będą chodzili też ministranci, ofiary składane dla ministrantów będą przeznaczone na cele ministranckie.

1. W przedsionku kościoła są do nabycia świece wigilijne w cenie 20 zł. Zostało jeszcze kilka świec, a ich zakup to pomoc biednych dzieciom. Serdecznie zachęcamy do zakupu. Jest też do nabycia kalendarz parafialny na rok 2024 w cenie 15- tu zł. oraz sianko na stół wigilijny za dobrowolną ofiarą.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne .

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Józefę Ślużyńską + Janinę Żukowską i + Romana Wilga. Polecajmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy zdrowia i obfitości wszelkich łask na czas Wigilii i na Święta Bożego Narodzenia. Przyjmując teraz Boże błogosławieństwo, prośmy Boga, aby pobłogosławił wszystkich chorych, samotnych i tych, którzy będą musieli spędzić te Święta  z daleka od rodziny i swoich najbliższych.