OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia 2024

1. W piątek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic. W tym dniu modlitwy się za siostry zakonne i kapłanów zakonników pracujących w naszej Parafii. Taca z 2 lutego będzie przeznaczona na pomoc dla Sióstr Karmelitanek Bosych w Ełku. Porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni.

1. W sobotę, 3 lutego wspomnienie Świętego Błażeja, patrona chorób gardła. Modlitwy o zdrowie przez wstawiennictwo Świętego Błażeja, połączone  z obrzędem błogosławienia świecami po każdej Mszy Świętej.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.  Odwiedziny chorych w piątek  od godz. 8.00.( tylko ks. Proboszcz i ks. Jan)  Z racji ferii dzieci w pierwszy piątek zapraszamy na Mszę na godzinę 18.00. Droga Krzyżowa w piątek o 17.30. Nabożeństwo pierwszej soboty  o godz.11.15.

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę i ofiary indywidualne.

1. naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Danutę Ołdak. Polecajmy wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.