OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1 listopada 2023 r.

1. Dziś i jutro w przedsionku kościoła kleryk Paweł z naszego seminarium zakonnego będzie zapisywał wypominki jednorazowe. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium. Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać. Wypominki te będą odczytane dziś i jutro o godz. 17.30.

1. Jutro 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte  o godz. 6.30, 12.00 i 18.00. Na każdej Mszy Świętej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach i w Mszy Świętej składkowej. O godz.10.00. Msza Święta na cmentarzu w naszej kaplicy zakonnej.

1. Dziś i jutro kancelaria parafialna będzie nieczynna. Intencje mszalne na styczeń i luty 2024 będziemy przyjmować od piątku 3 listopada.

1. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odpust ten można zyskać jeden raz dziennie dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej.

1. Wypominki miesięczne będą odczytywane od poniedziałku do soboty o godz. 17.20. Rozpoczniemy od piątku 3 listopada. Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad o godz. 6.30 w dni powszednie i o 7.00 w niedzielę.

1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy numer Martyrii.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy  Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz Wszystkich Świętych.  Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.