OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 Listopada

  1. Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. jak w niedzielę.
  2. Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych i jutro w Dzień Zaduszny w przedsionku kościoła kleryk naszego seminarium zakonnego będzie zapisywał wypominki jednorazowe. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium. Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać. Wypominki te będą odczytane dziś i jutro o godz. 17.30.
  3. Jutro we wtorek- 2 listopada- liturgiczne Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz.6.30, 12.00 i 18.00. Na każdej Mszy Świętej będziemy się modlić za zmarłych polecanych w  wypominkach i w Mszy Świętej składkowej. O godz.10.00. Msza Święta na cmentarzu w naszej kaplicy zakonnej.
  4. Odpusty zupełne związane z nawiedzeniem cmentarza możemy uzyskać  8 razy w listopadzie w wybrane przez siebie dni pod zwykłymi warunkami tj. nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych, Komunia Święta i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Osoby chore lub będące na kwarantannie mogą uzyskiwać odpusty modląc się w domu i łącząc się duchowo z odwiedzającymi cmentarze.
  5. Wypominki miesięczne w naszym kościele rozpoczniemy od środy, 3 listopada o godz. 17.20. Wypominki będą odczytywane od poniedziałku do soboty. Codziennie przez cały listopad o godz. 6.30 w dni powszednie i o 7.00 w niedziele, będzie odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych.
  6. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne na remont organów.

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy  Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz Wszystkich Świętych.  Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.     

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221