OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024

  1. W poniedziałek, 5 lutego wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy. w tym dniu błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

 

  1. W sobotę, 10 lutego wspomnienie świętej Scholastyki – dziewicy, patronki Sióstr Benedyktynek Misjonarek, oraz dzień imienin ks. Jacka Krzewickiego CRL. Msza Święta w intencji solenizanta o godz.18.00.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 11 lutego światowy dzień chorego. Po każdej Mszy Świętej udzielimy Sakramentu Namaszczenia wszystkim chętnym osobom. Prosimy rodziny, najbliższych oraz sąsiadów o pomoc w dotarciu do Kościoła osobom starszym.

 

  1. W dniach 7-14 lutego odbędzie się III  Tydzień Małżeństwa  w Ełku. Szczegóły na plakatach w przedsionku.

 

  1. W przedsionku kościoła można nabyć nowy numer Maryrii.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

 

 

  1. naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Stefana Dziedzic. Polecajmy wszystkich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.    

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221