OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA    13 lutego 2022 r.

1. Dziś przeżywamy VI Niedzielę zwykłą w Roku Liturgicznym.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa w tygodniu:
  1. Dziękujemy wszystkim , którzy uczestniczyli w miniony piątek w Światowym Dniu Chorego. Szczególnie dziękujemy tym , którzy pomogli chorym dotrzeć do kościoła.
  2. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, w poniedziałki, po wieczornej Mszy Świętej.
  3. We wtorek, 15 lutego dzień imienin ks. Zygfryda Zastockiego CRL. Msza Święta w intencji Solenizanta o godz.18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W najbliższy czwartek, 17 lutego, po wieczornej Mszy św., w Kościele, odbędzie się spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Na spotkanie przychodzą wszystkie 3 grupy.
  5. Konferencja przed chrztem, dla rodziców i chrzestnych w sobotę, 19 lutego o godz.17.00
    w sali parafialnej.
  6. W dniach 4,5,6 marca w naszej parafii odbędzie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Chętnych prosimy o zapisywanie się na listę uczestników w Kancelarii Parafialnej.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej Parafii.
  8. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Eugenię Wyłuda, + Bogdana Rachockiego. Polecajmy Ich i bliskich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.