OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII NIEDZIELA – 31 LIPCA 2022

1. Dziś po każdej Mszy świętej, można złożyć ofiarę do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy.

1. W sierpniu zachęcamy do podjęcia abstynencji od alkoholu. Wszystkich prosimy o modlitwę za zniewolonych nałogiem alkoholowym i o trzeźwość naszego narodu.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedzin chorych w miesiącu sierpniu nie będzie. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 11.15.

1. W sobotę , 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Porządek Mszy świętych jak w dzień powszedni.

1. Konferencja przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę, 6 sierpnia o godz.17.00 w sali parafialnej.

1. Pielgrzymka Akademickich Grup 17-tych na Jasną Gorę wyruszy z Warszawy 6 sierpnia. Zapraszamy do pielgrzymowania w grupie kanonickiej – błękitno – czerwono- błękitnej. Informacje i zapisy u przewodnika grupy – ks. Macieja Guziejko CRL.

1. Czciciele św. Michała Archanioła w dniu 6 sierpnia 2022 r. organizują pielgrzymkę do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie i do innych miejsc świętych. Szczegóły w gablocie w przedsionku kościoła.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

1. Z naszej rodziny parafialnej pan Bóg powołała do wieczności + Stanisławę Wysocką, + Halinę Niedbała, + Janinę Safiejko. Polecajmy wszystkich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie…

Naszym Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask na nowy tydzień. Odpoczywającym na urlopach i wakacjach życzymy bezpiecznego wypoczynku. Chorych, starszych i samotnych polecamy opiece Matki Bożej.