OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI NIEDZIELA  ZWYKŁA 1 września 2024

1.     Przeżywamy XXII niedzielę zwykła w roku liturgicznym i 85 rocznicę wybuchu  II wojny światowej.

2.     W poniedziałek 2 września  rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, wychowawców  i katechetów o godz. 8.00. Poświęcenie tornistrów  i przyborów szkolnych w następną niedzielę 8 września o 11.30.

3.     W środę o godz.12.00 zostanie odprawiona Msza Święta w int.+ ks. Mariana Wojtkowiaka CRL w 5 rocz. śmierci.

4.     W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza  sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 8.00. Msza Święta dla dzieci o godz.16.30. Spowiedź przed Mszą świętą. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz.11.15.

5.     Wyjazd pielgrzymki do Gietrzwałdu w niedzielę 8 września o godzinie 6.00 spod naszego Kościoła.

6.     Deklaracje o zgłoszeniu dziecka do przygotowania do I Komunii św. można odebrać już dziś w kościele lub u katechetów. Wypełnione deklaracje należy zwrócić na pierwszym zebraniu dla rodziców 19 września o godz.18.30  w kościele.

7.     Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na pierwsze spotkanie w sobotę o 10.00
w sali parafialnej. Chętnych do śpiewania w scholi dziecięcej zapraszamy na próby w niedziele o 10:30 w sali parafialnej.

8.     Zachęcamy do śpiewania w naszym chórze parafialnym. Próby odbywają się we wtorki o 18:30 w sali parafialnej.

9.     W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na październik, listopad i grudzień 2024 roku. Przyjmujemy również na wypominki miesięczne  i Mszę Świętą składkową. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławki.

10.         Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy także za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

11.         Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Danutę Spychała, + Seweryna Zawistowskiego , + Weronikę Nowikowską. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli. Dzieciom, Młodzieży, Rodzicom, Nauczycielom, Katechetom życzymy Bożego Błogosławieństwa  i światła Ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Chorych, starszych i samotnych polecamy opiece Matki Bożej i naszym modlitwom.