OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2023r.

  1. W poniedziałek 4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów o godz. 8.00.

 

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. W piątek 8 września – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 10 września , Siostra Sawia będzie obchodziła jubileusz 25 lecia pracy w naszej parafii. Msza Święta w intencji Siostry Jubilatki o godz.10.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Siostry Sawi.

 

  1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na październik, listopad i grudzień 2023 roku. Przyjmujemy również na wypominki miesięczne i Mszę Świętą składkową. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławki.

 

  1. Wyjazd pielgrzymki do Gietrzwałdu w sobotę 9 września o godzinie 14.00 spod naszego Kościoła. Powrót w niedzielę wieczorem.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę. Dziękujemy także za ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

 

  1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Franciszka Staniszewskiego, + Józefa Koszczuk. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

 

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli. Dzieciom, Młodzieży, Rodzicom, Nauczycielom, Katechetom życzymy Bożego Błogosławieństwa i światła Ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Chorych, starszych i samotnych polecamy opiece Matki Bożej.

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221