OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 17 września 2023r. 84 rocznica napaści Związku Sowieckiego na Polskę

1. Dziś w Ełckim Centrum Kultury o godz.15.15 będzie wyświetlany film Błogosławiona rodzina. Cena biletu 15 zł.

1. W tym tygodniu w liturgii : w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i patrona młodzieży; w czwartek Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w sobotę wspomnienie     św. Ojca Pio z Pietrelciny.

1. Siostry Benedyktynki Misjonarki, zapraszają kobiety na spotkanie formacyjne BENEDICTUS, we wtorek 19 września o godz.18.00 do domu Sióstr Benedyktynek przy ulicy Kilińskiego 2.

1. Spotkania Krucjaty Eucharystycznej odbywają się w czwartki o godz.16.30 Wszystkie chętne dzieci zapraszamy do sali parafialnej.

1. Prosimy rodziców dzieci klas III, aby otrzymane deklaracje oddali wypełnione w kancelarii parafialnej do końca września. Pierwsze spotkanie w sprawie przygotowania dzieci do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 21 września we czwartek o godz.18.30 w kościele.

1. Młodzież , która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania prosimy , aby wypełnione deklaracje dostarczyć do końca września do kancelarii parafialnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października po wieczornej Mszy świętej w sali parafialnej.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętych na październik, listopad i grudzień 2023 roku. Przyjmujemy również  na wypominki i Mszę świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

1. Parafialny Zespół Caritas informuję, że w środę, 20 września w godz.14.00-16.00. będzie wydawana żywność osobom, które dostarczyły skierowania z MOPSu.

1. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Wieczór Uwielbienia o godz.19.00. Zapraszamy  do wspólnej modlitwy.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: + Wandę Kuźbiel, + Teresę Ostrowską, + Czesława Lendo i + Joannę Szkatuła. Polecajmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Naszym drogim Parafianom , Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wszelkich potrzebnych łask na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie. Polecamy wszystkich Najświętszemu Sercu Jezusowemu.