OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 października 2021

1. Dziś na Mszy o godz. 8.30 rozpoczną się rekolekcje dla Żywego Różańca. Nauki w poniedziałek i wtorek o godz.18.00. Ofiary we wtorek na zakończenie rekolekcji będą podziękowaniem Ks. Janowi za ich wygłoszenie.

1. Różaniec przez cały październik w naszym kościele odmawiamy codziennie o godz. 17.30. We wtorki i czwartki, różaniec prowadzą dzieci.

1. Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na publiczny różaniec w obronie życia dzieci nienarodzonych. Różaniec odbędzie się w sobotę 23 października o godz. 16.00 przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Armii Krajowej.

1. W poniedziałek Święto Świętego Łukasza Ewangelisty, w tym dniu modlimy się za Pracowników Służby Zdrowia. W piątek Uroczystość Świętego Jana Pawła II, papieża.

1. W kancelarii przyjmujemy na wypominki miesięczne i na Mszę Świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

1. Za tydzień przeżywać będziemy Światowy Dzień Misyjny. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

1. Intencje mszalne na styczeń i luty 2022 roku, będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej od 3 listopada.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne na remont organów.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności + Matyldę Bielecką, + Zofię Cembrowską, + Lecha Niewiarowicz. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.