OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22 października 2023

1. We wtorek 17 października 2023 r. o godz.17.00 zmarł ks. Zygfryd Zastocki CRL, który 15 lat pracował w naszej parafii. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w sobotę 21 października. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pogrzebie + ks. Zygfryda Zastockiego i za zmówione int. Mszy Świętych i modlitwę.

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.

1. Przez cały październik codziennie różaniec o godz.17.30. Różaniec dla dzieci we wtorki  i czwartki o godz.16.30.

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałki po wieczornej Mszy Świętej.

1. Za tydzień 29 października ostatnia niedziela miesiąca. Wieczór Uwielbienia o godz.19.00.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki miesięczne i Mszę świętą składkową  za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku  za ławkami.

1. Intencje mszalne na styczeń i luty`2024 roku będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej od  3 listopada.

1. W przedsionku kościoła można nabyć kalendarze parafialne na rok 2024. Cena kalendarzy: mały 15zł, duży 20 zł. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony będzie na   duszpasterstwo dzieci naszej parafii.

1. Dzieci naszej parafii od 2 lat współfinansują szpital misyjny na Madagaskarze, Aby pozyskać środki, w przyszłą niedzielę na Zakończenie Tygodnia Misyjnego w przedsionku kościoła odbędzie się loteria fantowa. Dziękujemy za każdy wykupiony fant w cenie 5 zł.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: ks. Zygfryda Zastockiego CRL, + Reginę Zapolską, + Elizę Bałdyga. Polecajmy wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Różańcowej   i wszelkich potrzebnych łask na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych  i samotnych zapewniając ich  o naszej modlitwie.