OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 października 2023

1. Przez cały październik odmawiamy codziennie różaniec o godz.17.30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz.16.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszych  domach.

1. W sobotę, 14 października Dzień Nauczyciela. Msza Święta w intencji nauczycieli, katechetów i wychowawców o godz.18.00.

1. Msza św. w intencji dzieci utraconych w sobotę, 14 października w parafii Świętego Wojciecha o godz.10.00. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa na cmentarzu komunalnym.

1. Za tydzień w niedzielę, 15 października Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

1. W dniach od 20-22 października w naszej parafii odbędzie się katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych. Zapisy w kancelarii parafialnej lub u księdza Macieja.

1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki miesięczne i Mszę świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i za ofiary indywidualne.

1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Wiesławę Wichrzycką. Polecajmy wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Różańcowej i wszelkich potrzebnych łask na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich  o naszej modlitwie.