Fundusze Europejskie Podniesienie atrakcyjności turystycznej Ełku poprzez prace konserwacyjne w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2023

  1. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży.

 

  1. Przez cały październik codziennie różaniec o godz.17.30. Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godz.16.30. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w naszych

 

  1. Spotkanie dla bierzmowanych we wtorek 17 października po Mszy Świętej  o godz.18.00 w sali parafialnej.

 

  1. Rekolekcje dla Żywego Różańca odbędą w środę i czwartek o godz.12.00. W czwartek na zakończenie rekolekcji tradycyjnie ofiary będą za rekolekcje.

 

  1. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych w czwartek po Mszy Świętej wieczornej w kościele.

 

  1. W dniach 20-22 października w naszej parafii odbędzie się katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych. Zapisy w kancelarii parafialnej lub u księdza Macieja. Pierwsze spotkanie w piątek 20 października o 17.00 w sali parafialnej. Szczegóły na stronie internetowej naszej parafii.

 

  1. Za tydzień w niedzielę 22 października – Niedziela Misyjna. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

 

  1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki miesięczne i Mszę świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne.

 

  1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Piotra Maliszewskiego i + Wacława Karpiej. Polecajmy wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Różańcowej i wszelkich potrzebnych łask na nowy tydzień. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich  o naszej modlitwie.   

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221