OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 października 2021

 1. Dziś przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny.

 

 1. Różaniec przez cały październik w naszym kościele odmawiamy codziennie o godz. 17.30. We wtorki i czwartki, różaniec prowadzą dzieci.

 

 1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.

 

 1. Za tydzień Uroczystość Rocznicy poświęcenia Kościoła Własnego. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz.19.00.

 

 1. W kancelarii przyjmujemy na wypominki miesięczne i na Mszę Świętą składkową za zmarłych. Kartki na wypominki znajdują się na stoliku za ławkami.

 

 1. W następną niedzielę oraz w uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny w przedsionku kościoła kleryk naszego seminarium zakonnego będzie zapisywał wypominki jednorazowe. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium. Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać. Wypominki te będą odczytane pierwszego i drugiego listopada o godz. 17.30.

 

 1. Intencje mszalne na styczeń i luty 2022 roku, będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej od 3 listopada.

 

 1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na comiesięczne spotkanie 4 listopada na godz. 18.30. Spotkanie będzie w kościele.

 

 1. Informujemy, iż odbiór organów był planowany na przełomie września i października 2021 r. Ze względu na nieobecność głównego wykonawcy, spowodowaną chorobą pracowników i osobistą sytuacją, termin odbioru organów przesunięty będzie na miesiąc grudzień.

 

 1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary  indywidualne na remont organów.

 

 1. Z naszej rodziny parafialnej Pan Bóg odwołał do wieczności + Stanisławę Urbanowicz, + Lubomira Jankowskiego + Elżbietę Kawałko, + Henryka Górskiego i Wincentego Sanejko. Polecajmy Ich Bożemu Miłosierdziu. wieczny odpoczynek…

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Różańcowej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.    

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221