OGŁOSZENIA PARAFIALNE -XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12  LISTOPADA 2023

1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy Świętej można złożyć ofiarę do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy obchodzić: w czwartek święto NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

1. Wypominki miesięczne w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz.17.20. Przez cały listopad Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 6.30 w dni powszednie i w niedzielę o godz. 7.00.

1. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania we wtorek 14 listopada o godz. 18.30 w sali parafialnej.

1. W sobotę 18 listopada o godz. 18.00 Msza Święta w int. Siostry Karoliny z okazji imienin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. W kancelarii przyjmujemy intencje Mszy świętych na styczeń i luty 2024 roku.

1. Informujemy parafian , iż nasz pan organista Tomasz Sulima roznosi opłatki wigilijne.

1. W przedsionku kościoła możemy nabyć kalendarze parafialne na rok 2024. Cena kalendarzy 15 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na duszpasterstwo dzieci naszej parafii. Można też nabyć jeszcze Martyrię.

1. Za tydzień w niedzielę 19 listopada o godz.19.00 zapraszamy na koncert ” Requiem” Wolfganga Amedeusa Mozarta w wykonaniu Chóru Kontrapunkt, Ełckiej Orkiestry Kameralnej i solistów pod dyrekcja Rafała Sulimy. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Po koncercie będzie można złożyć ofiary na działalność Chóru Kontrapunkt.

1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone dziś na tacę i ofiary indywidualne na potrzeby naszej parafii.

1. Z naszej Rodziny Parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności: + Danutę Jakimczyk. Polecajmy ją i wszystkich naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Modlitwą otaczamy chorych, starszych i samotnych.