OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 listopada 2021

  1. Dziś Przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, modlimy się za prześladowanych z powodu wiary w Chrystusa. Po każdej Mszy Świętej można złożyć ofiarę do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

 

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej.

 

  1. Wypominki miesięczne w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz.17.20. Przez cały listopad będzie odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach. W dni powszednie o godz.6.30, w niedzielę o godz.7.00.

 

  1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje Mszy Świętach na styczeń i luty 2022 roku.

 

  1. Za tydzień ostatnia niedziela w kalendarzu liturgicznym- Niedziela Chrystusa Króla. Światowy Dzień Młodzieży.

 

  1. W przedsionku kościoła można nabyć świece wigilijne w cenie 15 zł. Środki ze sprzedaży przeznaczone są na ” Wigilijne dzieło pomocy dzieciom „.

 

  1. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na tacę i za ofiary indywidualne na remont organów.

 

  1. Z naszej rodziny parafialnej pan Bóg powołał do wieczności + Teresę Zyskowską. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

 

Wszystkim naszym  Drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Pozdrawiamy chorych, starszych i samotnych zapewniając ich o naszej modlitwie.    

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221