Triduum Paschalne w naszej Parafii

Prezentujemy zdjęcia z liturgii Wielkiego Piątku, Wigilii Paschalnej i Rezurekcji w naszej Parafii. W tym roku z powodu trwającej epidemii w liturgii mogli uczestniczyć jedynie kapłani, Liturgiczna Służba Ołtarza, siostry zakonne i katecheci. Tęsknota za Wspólnotą Parafialną towarzyszyła wszystkim, którzy widzieli niemal pusty kościół. Naszą modlitwą otaczaliśmy Parafian, którzy pozostali w domach i cierpiących w różny sposób z powodu trwającej epidemii.

 

Rezurekcji przewodniczył ks. bp Adrian Galbas SAC, który głosząc Chrystusa Zmartwychwstałego dodał nam wiele chrześcijańskiej nadziei. Zapraszamy do obejrzenia filmu i wysłuchania jego homilii.

 

Dziękujemy wszystkim tworzącym tę liturgię oraz naszym Parafianom i Gościom, którzy zwykle byli z nami w święta, a w tym roku łączyli się z nami duchowo i wspierali swoją modlitwą i cierpieniem.

 

Parafia Rzymskokatolicka
Najświętszego Serca Jezusowego
19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 2
NIP 848-137-53-14 REGON 040106262
Nr konta bankowego:
47 1020 4724 0000 3202 0027 1221